Online Kayıtlarda %20 İndirim

Klima hizmeti almak isteyen her bir kullanıcının amaçlarının başında en iyi hizmeti en uygun fiyata almak gelmektedir. Uygun fiyatlı hizmetler kullanıcı talebinde genelde en iyi hizmetlerden daha önce gelir.  Çünkü ödemeler genelde kullanıcı bütçesini zor durumda bırakabilmektedir.

Ülkemizde internet kullanımının yoğunlukta olduğunun bilincinde olan Klima Servisi bünyesinde oluşturduğu bir kampanya ile huzurlarınızdadır. Online Kayıt Kampanyası adı altında huzurunuzdadır.

Online Kayıt Kampanyası

  • Online Kayıt Nedir?

Klima Tamircisi sitesi üzerinden online oluşturulan arıza, bakım, onarım, montaj ve demontaj kayıtlarıdır.

  • Online Kayıt Kampanyası Detayları

Klima Tamircisi üzerinden online kayıt oluşturan tüm müşterilerimize anında %20 oranında indirim uygulanır. Kullanıcının yapması gereken tek şey sitemiz üzerinden yalnızca online olarak kayıt oluşturmaktır. Alacağınız hizmet ne olursa olsun %20 oranında indirimi yakalamak için online kayıt oluşturabilirsiniz.

►►► Söz konusu Online Kayıt Kampanyası hizmet alanlarımız içerisinde olan İstanbul, Kocaeli, Bursa, Ankara, İzmir illerinin hemen her mahallesinde geçerlidir.

Online oluşturulan kayıtlar neticesinde çağrı merkezi personellerimiz kısa sürede size ulaşır ve kaydınızın sisteme otomatik geçtiğini belirtir. Uzman teknisyenlerimizin adreslerinizde olabileceği gün ve zaman dilimi arasındaki bilgileri sunar. Sizlerin de uygun olduğu bir gün ve zaman dilimi arasında ekibimiz adresinizde olur. Gereken işlem ya da müdahale ne ise yapar ve çıkan masrafı %20 indirimli olarak ödersiniz. Bu kampanyayı kaçırmayın diyoruz.

Kampanya hakkında yapılacak değişiklikler ve kampanya bitiş süresi firmamız tarafından gizli tutulmaktadır. Vakit geç olmadan bu indirimden biran önce yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Comments are closed.