Ücretsiz Klima Servisi Kampanyası

Klimalarda özellikle de meydana gelen arıza durumları yaz kış her mevsim kullanıcıların canının sıkılmasına neden olur. Çıkan hemen her masrafı ödemekte güçlük çeken kullanıcılar çoğu arıza durumunda klimaları kullanmak istemez ve arızasıyla bırakır. Özellikle de servisler tarafından alınan servis ücretlerini kullanıcılar yok yere alınan ücret olarak görür. Çoğu arıza durumunda bu sebeple servis çağırılmaz. Bunu düşünen Klima Tamircisi bünyesinde oluşturduğu kampanya ile sizlerle…

Servis Ücreti Nedir?

Garantisi dolmuş klimalarda meydana gelen arıza durumlarında arızanın uzmanı tarafından yerinde tespit edilmesi amacı ile müşterilerin firmaya ödediği arıza tespit bedelidir.

Ücretsiz Klima Servisi Kampanyasının Detayları

  • Kampanyamız firmamızdan daha öncesinde hizmet almış ve özellikle de 3 yıl içerisinde işlem yaptırmış veya servis bedeli ödemiş kullanıcılar için geçerlidir.
  • Kampanyamız gereği sadece bir kereliğine 40 tl değerinde olan servis bedeli alınmamaktadır.
  • Kampanyamız gereği sadece arıza tespiti gibi durumlarda servis bedeli alınmamaktadır.
  • Kampanyadan yararlanmak için çağrı merkezimizi arayarak daha öncesinde ödemiş olduğunuz servis ücreti ya da servis hizmeti kaydınızı sorgulatmanız gerekmektedir. Ekibimizin yaptığı aratma neticesinde 3 yıl içerisinde servis ücreti ödediyseniz ya da farklı hizmetler aldıysanız servis bedeli ödemezsiniz. Arıza tespiti ücretsiz yapılır.
  • Kampanya gereği sadece servis ücreti alınmaz, onun dışında gereken uygulamalarda çıkan masraf ne ise fiyat listesine göre kullanıcılardan alınır.

Kampanya detayları bu şekildedir. Sizler de Ücretsiz Klima Servisi hizmeti almak adına bizi daha öncesinde tercih ettiğiniz gibi yine tercih etmeye devam edebilirsiniz.

Kampanya hakkında yapılacak her tür değişiklik ve kampanyanın bitimi firmamız tarafından gizli tutulur.

Comments are closed.