Vip Klima Servisi Kampanyası

Klima arızalarında kullanıcıların en temel amacı arızanın biran önce giderilmesi yani çözümlenmesidir. Yalnız klimaların yaz kış kullanılması ve servislerin bu sebeple yoğun olması sebebi ile genelde arıza onarım tarihleri bir sonraki günlere bırakılır. Bu durumdan muzdarip olan kullanıcılar da çareyi aynı gün içinde hizmet sunacak başka firma ya da firmalar bulmakta bulur. Bu durumun farkında olan Klima Tamircisi Vip Klima Servisi kampanyası ile huzurunuza çıkmaktadır.

VIP Servis

Vip Servis Ne Demektir?

Arıza kaydı sonrası aynı gün içinde ve en fazla 6 saat içerisinde sunulan klima servisi hizmetidir.

Özellikle de doktorlar tarafından; astım, zatürre, bronşit, üst solunum yolu enfeksiyonu olan hastalar için klima kullanımı şart görülmektedir. Bu hastalar genelde sağlık açısından klima bulunan ve kullanılan ortamlarda yer almalıdır. Klima arızalandığında ise kullanıcı büyük sağlık sorunları yaşayabilir. Bu gibi durumlarda klimaya biran önce müdahale edilmesi gerekir. Vip Servis de bu tür durumlarda oldukça önemli kampanyalar arasında gelmektedir.

Vip Klima Servisi Kampanyası Detayları

  • Kampanyamız hizmet verdiğimiz İstanbul, Kocaeli, İzmir, Bursa, Ankara gibi önemli illerin hemen her ilçesinde ikamet eden tüketicilerimiz için geçerlidir.
  • Kampanyamız gereği oluşturulan arıza kaydı sonrası uzman ekibimiz 6 saat içerisinde adresinizde bulunarak arızaya müdahale eder.
  • Kampanya gereği 6 saat içinde sunulan servis hizmetimiz, mesai saatleri içerisinde geçerlidir. Mesai saati bitiminde ya da bitimine doğru oluşturulan kayıtlarda bir sonraki günün mesai saatleri içerisindeki 6 saat içinde servis hizmeti geçerli olmaktadır.
  • Kampanya gereği arıza tespiti için çift servis ücreti alınmaktadır.
  • Arıza onarımında liste fiyatı geçerlidir, çift servis bedeli dışında ekstra ücret alınmamaktadır.
  • Arıza onarımlarında işlem bir sonraki güne kalırsa (parça tedarik edilmesi gibi durumlarda veya parçanın onarılması gibi durumlarda) ekstra bir servis ücreti vs. alınmaz.
  • Kampanyadan yararlanmak için 0850 811 88 18 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

6 saat içinde sunulan hizmet kapsamı içerisinde olan bu kampanyadan dilediğiniz gün yararlanabilirsiniz. Kampanyanın bitimi veya değişiklik yapılması gibi durumları firmamız gizli tutar.

Comments are closed.