Chiller Klima Servisi

Chiller Klima Servis

Endüstri alanında birçok yerin soğuk hava sistemi gereksinimleri Chiller sistemler sayesinde karşılanır. Yalnızca endüstriyel ve sanayi tip soğutma alanında değil ayrıca bilim, arge dünyası ve tıp alanında da soğutma ve iklimlendirme gereksinimleri Chiller sistemler sayesinde karşılanır. Bu tür yerlerde ısıtma ve soğutma gereksinimi oldukça önemlidir. Çünkü genelde birey sayısının oldukça fazla olduğu alanlarda Chiller sistem tercih edilir.

Bu cihazların arızalanması gibi durumlar ise işletmenin maddi açıdan kaybına sebep olur. Bu yüzden güvenilir, uzman ve deneyimli bir servis hizmeti almak şarttır. Bu noktada Chiller Klima Servisi olarak sizlere kesintisiz en iyi, en kaliteli ve en güvenilir hizmetleri sunmaya hazırız.

Chiller Klima Servisi Hizmeti Sunduğumuz Yerler

İstanbul (Anadolu ve Avrupa Yakası), Kocaeli, Bursa, Ankara illerinin neresinde olursanız olun, Chiller sistem cihaz sorunlarınızın kesin ve kalıcı çözümünde ve cihazların bakım gibi gereksinimlerini karşılamada size yardımcı olmaya hazırız.

Hizmet Verdiğimiz Chiller Klima Sistemi Markaları

Clivet Chiller, Lennox Chiller, McQuay Chiller, Rhoss Chiller, Carrier Chiller, York Chiller, Trane Chiller, Teba Chiller, Ebara Chiller ürünlerine kesintisiz arıza onarım, gaz şarjı ve bakım hizmeti sunmaktayız.

Chiller Klima Arıza Onarımı

Chiller markalı hava soğutmalı veya su soğutmalı cihazlarınızda meydana gelen arızalar sizi endişelendirmesin. Chiller Servisi olarak her tür arızanın tespiti yerinde uzman ekiplerimizce yapılır. Aynı gün içerisinde hizmet sunduğumuz için beklediğiniz hizmeti en kısa sürede alarak, oluşabilecek maddi kayıplarınızın önüne geçebilirsiniz. Birçok ilde hizmet sunan firmamız, profesyonel kadrosu ile yaşadığınız her sorunun üstesinden gelerek kesin ve kalıcı çözüm sunma konusunda size servis öncesi garanti vermektedir. Karşılaştığınız her sorunu bize bildirebilir, en kısa sürede beklediğiniz hız, güven, kalite ve fiyattaki hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Chiller Klima Bakımı

Chiller hava veya su soğutmalı sistemlerin bakımlarının aylık ya da birkaç ayda bir yapılması gerekir. Bunun yanı sıra senelik detaylı bakımlar da senede 2 kez olmak şartı ile yapılması gerekir. Bakımda yapılan işlemler;

 • Chiller soğutma grubunun aksamları kontrol edilir. Bir aksaklık görülürse mutlaka kullanıcıya bilgisi verilir ve onaylanırsa gereken işlemler yerinde yapılır.
 • Cihazın performans testi yapılır.
 • Basınç değerleri ölçülür.
 • Kaçak olup olmadığı kontrol edilir.
 • Voltaj değerleri ölçülür.
 • Gerekli görülürse eğer yağ ve drayer değişimleri yapılır.

Chiller klima sistemlerinde bakım sırasında olmazsa olmaz uygulamalar bu şekilde özetlenebilir. Bu uygulamalar dışında sistemin büyüklüğüne bağlı farklı işlemler de yapılabilmektedir.

Chiller Klima Montajı

Chiller klimanızın veya Chiller sistem cihazınızın montajının yapılması konusunda size profesyonel ekiplerimizle yardımcı olmaktayız. Oldukça büyük ve önemli olan bu sistemlerin doğru şekilde monte edilmesi, beklenen sonucun elde edilmesi ile verimin artmasına neden olur. Bu yüzden kurulum ve montaj gibi uygulamaların uzman ekiplerce yapılması gerekmektedir. Firmamız bünyesinde çalışmakta olan ekiplerimiz Chiller Klima Montajı konusunda size aynı gün içerisinde, beklediğiniz o güvenilir ve kaliteli hizmetleri sunmaya hazırdır. Cihazla alakalı hem ileride sorun yaşamıyorsunuz hem de beklediğiniz sonucu elde ederek maddi kaybınız olmuyor.

2 yorum “Chiller Klima Servisi”

 1. Serdar Soylu dedi ki:

  Merhaba… Maltepe de bulunan iş merkezimizde chiller klima sistemi bulunmaktadır. Periyodik yıllık bakım yaptırmak ve gazı tamamlanmasını istiyoruz. Servis istediğimiz günden ne kadar önce kayıt bırakmalıyım. Ve bu chiller klima bakımı ne kadar zaman alır? Bilgilendirirseniz sevinirim. Kolay gelsin.

  1. Klima Tamircisi dedi ki:

   Merhaba Serdar Bey… Chiller büyük sistem klimalardır. Bakım kaydı bırakdığınızda aynı gün içerisinde veya maksimum 1 gün sonrasında işlem için uzman servis yönlendirmesi yapabiliyoruz. İşlem süresi sistemin büyüklüğüne göre değişmektedir. Sistemde kaç adet iç ünite varsa ona bağlı olarak işlem süresi değişir. 1 gün ile 1 haftayı bulabilmekte, sistem çok daha büyükse 1 haftayı bile geçebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Yazılar